Z jakiego powodu w kuchni trzeba stawiać na sprawdzonych producentów- zobacz opinie

Patelnia
Kuchnia strefa w domu gdzie mnóstwo osób spędza dużo czasu na pichceniu. Jest to miejsce, jakie przepełnia się cudownymi wonnymi zapachami.

I wcale nie musimy być profesjonalnym kucharzem, aby olśnić swoich współlokatorów oraz gości wytrawnymi posiłkami. najistotniejsze to mieć właściwe sprzęty, które będą ułatwiać nam prace. A co więcej sprawią, iż będzie ona lekka. Bardzo spora liczba producentów sprawia, iż mamy nie lada wyzwanie. Jednak na ogół wybieramy
www.garneczki.pl/tagi/patelnie-tefal/
Autor: Dorothy Finley
Źródło: http://www.flickr.com

zbadanych producentów. Wiemy co nam proponują a jeśli oglądając programy kulinarne zaobserwujemy, że wiadomy kucharz stosuje produkty tejże marki my typujemy również te same akcesoria kuchenne. Wypytując się wśród ludzi o znanych producentów przeważnie padają takie nazwy, jak Tefal jak i Silit. I nie jest to mylne.

Nie od dziś wiadomo, iż wiodącą marką na rynku produktów kuchennych jest Tefal. Firma ta jako pierwsza wprowadziła na rynek patelnie z powłoką PTFE. Na dawne lata było to kulminacyjne odkrycie. Dodajmy, że był to rok 1954. Dzięki temu w krótkim czasie stała się potęgą w tej branży. Firma ta głównie znana jest z twórczości patelni i garnków. Patelnie tefal dostosowane są do różnego rodzaju kuchenek. Zwykle pokryte zostają specjalną warstwą nieprzywierającą. Firma Silit to prestiżowa niemiecka marka, która jako jedyna stosuje silargan w naczyniach kuchennych. To bardzo wytrzymała, antyalergiczna, antybakteryjna powłoka, która jest właściwie niemożliwa do zarysowania. Garnki Silit robione są w żywych kolorach. Można je znaleźć np. tu: http://garneczki.pl/produkty/garnki-na-sztuki,139

Jednakże przy produktach marki Silit nie sposób nie przebąknąć o ich towarach ceramicznych. Silit prócz garnków ze stali nierdzewnej tworzy również garnki ceramiczne. Reasumując: Akcesoria kuchenne firm Tefal i Silit są aktualnie jedynymi z najbardziej charakterystycznych na świecie. Marki te w historii były pionierami, wprowadzając nowatorskie rozwiązania dla dotychczasowych czasów. Współcześnie ich garnki, patelnie oraz inne dodatki kuchenne cieszą się wzrastającą popularnością pośród odbiorców. Jednakże za jakość oraz markę się płaci i dlatego akcesoria danych firm nie należą do najtańszych.