W którym stylu umeblować łazienkę?

płytki rustykalne
Oryginalnie zaprojektowana umywalnia jest to miejsce, w którym nie tylko myjemy się, lecz i odpoczywamy. Pachnąca kąpiel w takim wnętrzu uspokoi nas jak też doda nam sił na następny dzień.

https://multiwnetrza.pl/plytki-orientalne/
Autor: TORLYS
Źródło: TORLYS
Warto zatem zastanowić się, w jakim stylu urządzimy naszą toaletę. Zazwyczaj zaczynamy od wyboru płytek. Zestawienie bieli oraz czerni to najbardziej ponadczasowe zestawienie kolorystyczne. Będzie szykowne a także zawsze na czasie. Pasuje zarówno do pomieszczeń nowoczesnych, jak także klasycznych. Kolekcja współczesnych płytek umożliwi utworzenie niepowtarzanej umywalni. Płytki zachwycają niebanalnymi dekoracjami: mozaikowymi a także kwiatowymi. Jednym z najbardziej zaskakujących elementów kolekcji jest kwiatowa kompozycja, zrealizowana w technologii cyfrowego druku na szkle, jaka przekształci każde pomieszczenie oraz wprowadzi do niego cokolwiek tajemniczości. Natomiast płytki do łazienki strukturalne przydadzą łazience blasku.
Płytki rustykalne w gustownym odcieniu beżu wspaniale naśladują naturalny rysunek głazu. Zaś pojawiający się na dekorach motyw delikatnych kwiatów pozwoli wykreować niepowtarzalne wnętrze sprzyjające wyciszeniu a także odpoczynkowi. Dopełnieniem kolekcji będą płytki w poprzecierane beżowo-szare pasy tworzące atrakcyjną strukturę. W takiej łazience poczujemy się odprężeni – czytaj o płytkach do łazienki. A jeśliby tak wprowadzić do swego domu szczyptę koloru? Dzięki najnowszej kolekcji płytek to łatwe.

Owa monokolorowa kolekcja płytek w barwach białości, niebieskiego, fioletowego pozwoli wykreować niepowtarzalną a także pełną energii toaletę. W ofercie są dwie wersje wykończenia nawierzchni: gładka jak też błyszcząca o strukturze o miękkim rysunku imitującym pikowaną tkaninę, które stwarzają niezliczoną możliwość aranżacji.