W jaki sposób idealnie urządzić łazienkę?

Nocna lampka stojąca na stoliku
Każdy mebel w domu tego ekscentrycznego bohatera to design i najwyższa jakość. Z tego względu nie jest dziełem przypadku, że w salonie filmowego Starka mamy okazję widzieć najbardziej znany łuk na świecie, czyli lampa Arco (po włosku „arco”to właśnie łuk).

Włoscy magicy wzornictwa nie szukali jednak inspiracji w przestworzach, lecz na…ulicy. Wzorem była zwykła latarnia. Łukowate teleskopowe ramię, na którym wisi klosz – wyrafinowana prostota. Od tej pory, lampa zyskała nowe znaczenie.
lampy
Autor: Technolux
Źródło: Technolux

Polecamy płytki włoskie w sklepie artaitalia

I choć lampa – zerknij na mega ofertę lamp hiszpańskich – ma dziś około 50 lat, bezustannie stanowi przedmiot pożądania wielu osób. Jeśli więc nie mamy akurat wolnych 25 milionów dolarów na dom Starka, może znajdziemy 7,5 tysiąca na lampę z jego domu?

Najistotniejsze, aby wszystkie elementy współgrały ze sobą. Tylko wtedy łazienka będzie wyglądać kunsztownie, a my będziemy chcieć w niej przebywać. Po zakupie sprzętów trzeba także dobrać należyte meble a także – oczywiście – oświetlenie. Coraz więcej osób decyduje się na ekskluzywne oświetlenie zapewniające nie tylko znakomite światło, lecz również kreujące niezwykłą atmosferę. Luksusowe designerskie sofy w sklepie artaitalia stanowią wyróżniający element dekoracyjny upiększając wnętrze i satysfakcjonując także najbardziej wysublimowane gusta klientów.

Mistrzami w dopasowywaniu oświetlenia do wnętrza są Skandynawowie. Czy lampy kryształowe w sklepie artaitalia, pałacowe żyrandole mogą zawisnąć w minimalistycznym, surowym wnętrzu? Jak najbardziej! Myśl ta działa także i w przeciwną stronę – starocie, wiekowe meble w otoczeniu designerskiej, prostej w formie lampy przestaną być tak ponure i przytłaczające. A może mamy chęć, aby lampę uczynić najważniejszym punktem pomieszczenia? Żyrandole kryształowe nowoczesne wbrew naszym obawom sprawdzą się w większości stylizacji.