W jaki sposób idealnie urządzić łazienkę?

Nocna lampka stojąca na stoliku
Każdy mebel w domu tego ekscentrycznego bohatera to design i najwyższa jakość. Z tego względu nie jest dziełem przypadku, że w salonie filmowego Starka mamy okazję widzieć najbardziej znany łuk na świecie, czyli lampa Arco (po włosku „arco”to właśnie łuk).

Włoscy magicy wzornictwa nie szukali jednak inspiracji w przestworzach, lecz na…ulicy. Wzorem była zwykła latarnia. Łukowate teleskopowe ramię, na którym wisi klosz – wyrafinowana prostota. Od tej pory, lampa zyskała nowe znaczenie.
lampy
Autor: Technolux
Źródło: Technolux

Polecamy płytki włoskie w sklepie artaitalia

I choć lampa ma dziś około 50 lat, bezustannie stanowi przedmiot pożądania wielu osób. Jeśli więc nie mamy akurat wolnych 25 milionów dolarów na dom Starka, może znajdziemy 7,5 tysiąca na lampę z jego domu?

Najistotniejsze, aby wszystkie elementy współgrały ze sobą. Tylko wtedy łazienka będzie wyglądać kunsztownie, a my będziemy chcieć w niej przebywać. Po zakupie sprzętów trzeba także dobrać należyte meble a także – oczywiście – oświetlenie. Coraz więcej osób decyduje się na ekskluzywne oświetlenie zapewniające nie tylko znakomite światło, lecz również kreujące niezwykłą atmosferę. Luksusowe designerskie sofy w sklepie artaitalia stanowią wyróżniający element dekoracyjny upiększając wnętrze i satysfakcjonując także najbardziej wysublimowane gusta klientów.

Mistrzami w dopasowywaniu oświetlenia do wnętrza są Skandynawowie. Czy lampy kryształowe w sklepie artaitalia, pałacowe żyrandole mogą zawisnąć w minimalistycznym, surowym wnętrzu? Jak najbardziej! Myśl ta działa także i w przeciwną stronę – starocie, wiekowe meble w otoczeniu designerskiej, prostej w formie lampy przestaną być tak ponure i przytłaczające. A może mamy chęć, aby lampę uczynić najważniejszym punktem pomieszczenia? Żyrandole kryształowe nowoczesne wbrew naszym obawom sprawdzą się w większości stylizacji.