Stwórz łazienkę z polotem, w atrakcyjnej cenie

dekoracje sypialni
Kiedy przenosimy się do nowo zakupionego mieszkania, na pewno jesteśmy niezwykle podekscytowani. Nic w tym zaskakującego, w końcu dzięki temu możemy w końcu żyć na swoim. Jednak kiedy chcemy czuć się w nim jak najlepiej, powinniśmy jeszcze sprytnie je urządzić.

Każde miejsce zasługuje na atencję, także łazienka, która bywa niekiedy traktowana po macoszemu.
sklep.max-fliz.com.pl/kerasan-cento-umywalka-polblatowa-70-354801,3,79764,110397
Autor: KOŁO
Źródło: KOŁO
Warto w tym wnętrzu zainwestować w najnowsze trendy. Bowiem ostatnimi laty, ogromną popularnością cieszy się umywalka półblatowa. Jej wygląd jest niekonwencjonalny, nadaje się idealnie do niewielkich pomieszczeń, gdzie każdy centymetr kwadratowy powierzchni ma znaczenie. Kolejnym, interesującym pomysłem od niedawna są płytki 60×60, które zdecydowanie wyparły standardowe, prostokątne kafle – płytki 60 x 60. Teraz królują w łazience zimne barwy, odcienie szarości a także grafit. Ważnym jest również, aby dobrać właściwą wannę, taką co z jednej strony będzie komfortowa, z drugiej z kolei niewielka.

płytki
Autor: Gres Catalan
Źródło: Coram Poland
Niezbędna będzie ci umywalka – link do strony – półblatowa, lecz nie masz pojęcia gdzie ją nabyć? Obecnie w wielu sklepach budowlanych powinna być już ona do dostania w standardowej wersji. Jeżeli jednak szukasz bardziej designerskiego rozwiązania, odwieź stronę wirtualną bezpośredniego producenta, szukając inspiracji. Podobnie warto postąpić z wanną. Natomiast płytki 60×60 najlepiej kupić na giełdzie materiałów budowlanych, która jest wystawiana cyklicznie w poszczególnym, dużym mieście. Idą na nią materiały z zeszłorocznych sezonów w stu procentach sprawne jednak o wiele tańsze.

Aranżowaniu łazienki dobrze poświęcić nieco więcej uwagi, gdyż jest to pomieszczenie, w którym odprężamy się po ciężkim dniu w pracy. Dobrze prześledzić ostatnie trendy, aby stworzyć sobie ciekawe, designerskie wnętrze z wyrafinowanymi rozwiązaniami. Niedrogie artykuły można spotkać na cyklicznych giełdach budowlanych.