Projektowanie|Nalepki ścienne oraz pomysłowa aranżacja mieszkań.

Żyrandol z butelek
Aranżacja mieszkań to temat ostatnio bardzo popularny. W aranżacji pomieszczeń nawet takie szczegóły jak nalepki na ścianę odgrywają wielką rolę.
Naklejki na ścianę to niechybnie najprędszy sposób na metamorfozę wystroju pomieszczenia w pokoju dziennym.

Takowa dekoracja ścian sprawdza się tak w salonie, alkowie, przedpokoju, jak również pokoju dziecinnym. Naklejki na ścianę Warto przekonać się samemu (Warto przekonać się samemu) wytwarzane są najczęściej z folii, jednakże możemy także nabyć naklejkę na ścianę welurową albo nalepki określone do malowania. Jeżeli nie chcemy ich przylepiać na ścianę, można nimi ozdabiać sprzęty, lustro, lub okno – taka aranżacja pomieszczeń również będzie ciekawa. Naklejki na ścianę wytwarzane są z folii PCW. Bywają czasami charakteryzowane mianem winylowych. Folia zostaje pokrywana fabrycznie warstwą kleju. Jedną z ważnych cech w aranżacji mieszkań jest tzw, usuwalność – po odklejeniu nalepki na podłożu nie zostaną skomplikowane do usunięcia resztki. Folie, z jakich powstają naklejki ścienne, nie muszą być zanadto grube. Na ogół ozdobne motywy wycinane są z delikatnej folii. Fabrykanci deklarują, że na zewnątrz taka folia posłuży pięć lat (zależy to naturalnie od fundamentu, do którego jest przyklejona, a także od warunków atmosferycznych), natomiast dekoracja ścian w pomieszczeniach jest o wiele dłuższa – praktycznie skomplikowana do wyznaczenia.
Żyrandol z butelek
Folie stosowane do produkcji nalepki na ścianę posiadają różne odcienie a także dwa wykończenia powierzchni – lśniące oraz matowe.

Dlatego rozmaitości deseniów towarzyszy także duży wybór odcieni. Bardzo modne są w tym momencie naklejki na meble Sprawdź informacje na www.demur.pl (Sprawdź informacje na www.demur.pl) nawiązujące wzorkiem do ludowej sztuki, dla przykładu inspirowane wycinankami łowickimi.