Odmień kuchnię modnymi dodatkami

Pieczywo
Piękna aranżacja kuchni to nie tylko modne meble i nowoczesne sprzęty takie jak lodówka czy zmywarka. Aby kuchnia była naprawdę funkcjonalna, konieczne okazują się także małe akcesoria kuchenne – od desek do krojenia po łopatki, młynek lub wagę.

Komplet noży w bloku od Vialli Design
Autor: Vialli Design
Źródło: http://www.galleryhome.pl
Firmowe akcesoria sprawią, że przygotowanie posiłków będzie łatwe i przyjemne. Urządzenia powinny być także pomysłowo zaprojektowane – designerskie akcesoria to przysłowiowa kropka nad „i” każdej kuchennej stylizacji! Ale przed wyborem akcesoriów kuchennych musimy w pierwszej kolejności skompletować „zestaw podstawowy”, czyli te sprzęty, bez których gotowanie byłoby właściwie trudne do zrealizowania.

Garnki i patelnie powinny priorytet w każdej kuchni. Na początku parę sztuk w różnych rozmiarach. Ostre noże to narzędzia kuchenne, które okażą się przydatne nawet okazjonalnym kucharzom. Warto jest mieć w na stanie trzy sztuki – duży nóż szefa kuchni, nóż do pieczywa i niewielki nożyk do jarzyn.
Warte uwagi są zestaw noży od Vialli Design. Marka została założona pięć lat temu i jest biznesowym porozumieniem polsko-włoskim. Twórcy skoncentrowali się przede wszystkim na kreowaniu coraz bardziej ważnego we współczesnym świecie designu. Konsekwencją było wprowadzenie na rynek produktów luksusowych, o odważnej, wyrazistej kolorystyce. W ofercie marki znajdziemy nie tylko noże kuchenne, ale i sztućce (również dziecięce) czy termosy. Gdy lubimy kolor w naszych wnętrzach, mamy zamiar zaakcentować styl, który preferujemy, i poprawić sobie humor, dajmy się namówić na naczynia z melaminy tej marki.

Vialli design to styl i kolorystyka które sprawiają, że gotowanie jest jeszcze bardziej absorbującą czynnością. Dzięki swoim walorom estetycznym, produkty mogą pełnić nietypową dekorację kuchni. Kolorowe naczynia kuszą nas kształtami, kolorem oraz fikuśnymi wzorami. Dzięki zastosowaniu palety barw, przygotowaną w naczyniach sałatkę z powodzeniem możemy natychmiast zaserwować domownikom – pełni wówczas rolę czarującego elementu kompozycji naszego stołu. Szczególnie podczas letniego biesiadowania.