Łóżka piętrowe w najróżniejszych konstelacjach

łóżko piętrowe
W trakcie planowania urządzenia pokoiku dziecka, ogromnie istotna jest przestrzeń. Odpowiednim podejściem może okazać się kupno łóżka piętrowego. Łóżka piętrowe dostępne są w rozmaitych układach. Jest to niezwykle optymalne rozstrzygnięcie dla niedużych wnętrz pokoi dziecinnych.

łóżko piętrowe
Autor: Daniel X. O’Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Piętrowe łóżko dla dzieci może mieć zaaranżowane posłanie z wysuwającej się spod podstawowego stelaża klasycznego łóżka skrytki, jakie oszczędza bezcenną powierzchnię pokoju dziecięcego za dnia i zapewnia komfortowy wypoczynek w ciągu nocy dwójce latorośli. Sposobność schowania pościeli jest dodatkowym atutem wyciąganego posłania. Wśród łóżek piętrowych znajdzie się także w propozycjach sklepów łóżka piętrowe 3 osobowe.W nowoczesnej aranżacji, łóżko piętrowe osiąga oryginalne użycia. Wymyślne schowanka, aranż światłem i ogromnie funkcjonalne nastawienie do przestrzeni dookoła, czynią łóżka piętrowe najbardziej wszechstronnym i interesującym sprzętem w pokoju pociechy. Niezastąpionym rozstrzygnięciem, przede wszystkim dla małych pokoi dziecinnych, jest piętrowe łóżko, jakiego dolną część wykorzystać można na powierzchnię funkcjonalnego biurka. W łatwy sposób zyskujemy przestrzeń do nauki .

Łóżeczka drewniane z szufladą okażą się dobrym wyjściem dla noworodka. Łóżko dziecinne z wysuwaną szufladą może służyć jako dodatkowy schowek, albo jako dodatkowa powierzchnia sypialna dla drugiego dziecka. Alternatywa ta nadaje się do pomieszczeń, gdzie nie mieszczą się dwa łóżka, bądź jeśli nie chcemy korzystać z łóżka piętrowego.

łóżko piętrowe
Autor: Stephen Kruso
Źródło: http://www.flickr.com
Wielozadaniowe łóżko z szufladami to znakomite wyjście do składowania podręcznych rzecz dla dziecka. Po wsunięciu szuflady, pokój wygląda czysto i estetycznie. Wystarczy jednakże podnieść łóżeczka drewniane z szufladą, by pomieścić aż cztery pojemne szuflady, w których zmieści się znacznie więcej dziecięcych skarbów. Wybierając piętrowe łóżko dla dziecka, należy zwrócić uwagę na to, z jakiego surowca mebel został zbudowany i czy na pewno będzie bezpieczny dla najmłodszego członka rodziny. Trafnym wyborem są meble drewniane ze względu na swoją solidność i naturalny materiał.

f