Korzystne kontrasty we wnętrzu – uzyskane z pomocą niebanalnego wyposażenia

poduszki
Aranżację opierającą się na kontrastach można stworzyć nie tylko za pośrednictwem barw, lecz również łącząc różne nurty stylistyczne wywodzące się z chronologicznie odległych epok, czy dalekich od siebie kultur.
Zestawienie klasycznych bądź barokowych przedmiotów z minimalizmem, będącym znakiem rozpoznawczych obecnych czasów może poskutkować zaskakującym, aczkolwiek oryginalnym i stylowym rezultatem.

Podobnie stanie się na przykład w przypadku ożywienia surowych mieszkań w duchu industrialnym drobiazgami właściwymi dla szykownego nurtu glamour bądź kunsztownego art deco. Interesujący efekt uzyskamy także wprowadzając do mieszkania meble indonezyjskie. To niebanalne wyposażenie sprzedawane jest za pośrednictwem sieci online oraz wyspecjalizowanych sklepów meblowych. Jeśli chodzi o meble indonezyjskie do wyboru mamy na przykład solidne komody oraz stoliki kawowe, których dostojność doskonale kontrastuje z nowoczesnym wyposażeniem salonu bądź sypialni. Wejdź tutaj idź na https://www.meblezindonezji.pl/.
Okno Standard 92
Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
poduszki
Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Wykorzystując tego rodzaju zabiegi aranżacyjne powinno się w w danym lokum zastosować kilka elementów z danej stylistyki, na przykład jeżeli w sypialni zagości akcent indonezyjski w postaci stolika, to najlepiej kiedy w innym pomieszczeniu znajdą się obiekty nawiązujące do niego estetycznie, takie jak blaty Suar. Dzięki temu uda nam się osiągnąć spójne wnętrze, pomimo intrygujących kontrastów.

Ważne, by całość była dobrze przemyślana, jak również pamiętajmy, aby nie przesadzić z ilością rzucającego się w oczy wyposażenia. Blaty Suar (zobacz na https://www.meblezindonezji.pl/pl/c/Blaty-drewniane-SUAR/14) mogą stanowić najważniejszą dekorację pomieszczenia, a to za sprawą wyjątkowości drewna i zachowania nieregularnego kształtu.