Jak zaprojektować i urządzić nowoczesny pokój dla nastolatki?

pokój dla nastolatka
Dziś można za naprawdę niewielkie pieniądze urządzić naprawdę ciekawy pokój dla młodego człowieka. Jeśli nie wiemy, od czego zacząć dobrze pomyśleć o wymianie mebli.

w pokoju nastolatka
Autor: Phil Manker
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy dziecko jest małe wszystko mogliśmy wybrać w jego imieniu, jednak, kiedy nasze dziecko dorasta powinno mieć prawo wyboru. Meble (następna strona) dla młodzieży to rynek, który pozwala by każdy nastolatek mógł wyrazić siebie. Mógł pokazać dzięki meblom, co tak naprawdę mu w duszy gra. Jeżeli nasza pociecha sama do końca nie wie, jakie meble chciałaby mieć w pokoju powinniśmy stać się swoistego rodzaju ciałem doradczym. Wskazywanie możliwości pomoże w dobrym i samodzielnym wyborze. To pewna nauka dla nastolatka. Przez pójściem do sklepu, czy też złożeniem internetowego zamówienia, zastanówmy się, czy będziemy zmieniać kolor ścian. Rozważmy, co zrobimy ze starymi meblami. Część możemy sprzedać na którymś z darmowych portali, a część trzeba będzie spisać na straty. Po przemyśleniu całej sprawy możemy spokojnie ruszać na zakupy i wybrać odpowiednie młodzieżowe meble. Ależ zaraz, po co się tak spieszyć? Rozsiądźmy się wygodnie i sprawdźmy w sieci, co obecnie proponują nam sklepy meblowe – http://www.promocyjni.pl/siec/352-bog-fran-meble. Jak już będziemy to wiedzieć podejmijmy decyzję i wyruszmy w miejsce, które nam najlepiej przypasuje.

Jeśli chcemy żeby pokój nastolatka wyglądał nowocześnie kupmy białe meble młodzieżowe. Dzieci szybko wyrastają ze swoich ulubionych bajek i filmów. Kupowanie mebli nawiązujących tematyką do konkretnej bajki jest niezbyt praktyczne, bo to, co jest fajne dla dziecka w tym roku, za kilka miesięcy może okazać się czymś nie do zniesienia .

Dlatego dobrze postawić na uniwersalne meble w kolorze białym. Jeśli nawet pokój jest dzielony przez rodzeństwo wtedy na pewno sprawdzi się ten kolor mebli. Jedyne, co trzeba będzie zrobić, to dokupić dodatki w ulubionych kolorach nastolatków, dzięki temu każdy z nich zaznaczy swoja strefę działań, nawet na małej powierzchni. Białe meble dla dziewczynki sprawdzą się na sto procent. Na pewno znajdą się i tacy, którzy stwierdzą, że meble szybko się pobrudzą. Jednak pamiętajmy, że meble to nie biała sukienka czy koszulka, łatwo je wytrzeć. Dodatkowym atutem białych mebli jest to, że optycznie powiększają pomieszczenie, w którym są ustawione. Jeśli więc chcemy fajnie urządzić niewielki pokój to meble w białym kolorze będą najlepszym rozwiązaniem.