Czy życzysz sobie na co dzień czytać komiks na ścianie?

landszaft - mieszkanie
Czy można by posiadać na co dzień przed oczami przepiękne obrazy nie wychodząc z pokoju? oczywiście, że tak. Mamy wszakże tv, notebook, jakiekolwiek zdjęcia czy filmy.

landszaft - mieszkanie
Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
fototapety góry
Autor: Röben
Źródło: Röben
Mają one jednak pewną skazę. Nawet jeżeli widoki mogą być wyświetlane na 60-calowym monitorze, są mniejsze niż mogłyby być.
Co powiesz na jakiś górski pejzaż o rozpiętości kilkuset cali umiejscowiony na ścianie Twego domu? Tak, to prawdopodobne. Starczy, iż zapytasz w markecie o to, czy mogą być przystępne takowe fototapety góry – zobaczysz tutaj (zobaczysz tutaj). Po jej nałożeniu na ścianie, mogłabyś na co dzień wielbić piękne Karpaty, nasze Tatry czy Himalaje. W marketach z dekoracjami na ścianę przystępne mogą być różne fototapety góry i z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj, iż fototapety mogą być przycięte na wymiar a ich cena będzie często niższa niż wycieczka w dane miejsce.

Dla swego dziecka mogłabyś zaś zakupić fototapety grafitii. Tak, przystępne są również takowe ozdoby. Nie mówimy tu o pewnych bazgrołach a o wykonanych z prawdziwym respektem artystycznym graffiti. Interesujące są takie malowidła, które to jak żywo przypominają kartę z komiksu. Naturalnie pojawiają się również fototapety graffiti bardziej tradycyjne, czyli przedstawiające przeróżne napisy napisane charakterystyczną trójwymiarową kolorową czcionką. Wszelakie fototapety grafitii więcej (więcej) znajdują różnorodnych zwolenników. Pamiętają o niniejszym ich wytwórcy, skoro proponują fototapetę z trzema barwnymi paskami. Cóż, dla każdego coś miłego.

Niemniej jednak jeżeli masz dorastającego malucha, może zaciekawią go fototapety grafitii? Mogą być one wprost najlepsze, wytworzone akurat dla tego typu młodych osób.